1 Ayda 6 kilo verdiren diyet

1 Ayda 6 kilo verdiren diyet
24 Mayıs 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Bayanların ve erkeklerin en büyük sorunlarından olan fazla kilolardan anında kurtulmak mümkün olmamaktadır. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için yapmanız gereken spor ve diyetler oldukça fazladır. Ama anında kilo vermek isteyen kişiler için 1 ayda 6 kilo verdiren diyet listesi ile aldığınız tüm kilolardan anında kurtulma ve daha ince bir görünüm kazanabilirsiniz. Fazla kilolarından tek diyet yaparak değil, diyetin yanında kullandığınız yeşil çay yâda yaptığınız spor ile anında fazlalık kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. 1 ayda 6 kilo vermeniz için yapmanız gerekenler:

  • Sabah uyanınca ilk olarak oda sıcaklığında beklettiğiniz bir bardak ılık su yâda ılık limonlu su içerek metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Limonlu su içmeyi sevmeyen kişiler için, kabuk tarçın yâda elma sirkesini de ılık suyun içerisine katarak tüketebilmektedirler.
  • 1 ayda 6 kilo verdiren diyette kahvaltı çok önemlidir. Güne başlamadan tüm enerjinizi toplamaya yardımcı olabilecektir. Kahvaltıda, 2 dilim etimek, 1 tatlı kaşığı tatlı labne, salatalık ve domates.
  • Ara öğünde 2 adet kayısı, 5 adet badem.
  • Öğle yemeğinde, doyana kadar sebze yemeği, 100 gram kıyma yâda 100 gram et, 200 gram yağsız yoğurt, az yağlı bol yeşillikli salata 1 ayda 6 kilo verdiren diyette en önemle besinlerden olmaktadır.
  • Akşam yemeği, ızgara tavuk yada et yanında salata tüketerek, 1 ayda 6 kilo rahatlıkla kilo verebilirsiniz.      

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git