1 haftalık yaz diyeti listesi

1 haftalık yaz diyeti listesi
20 Mayıs 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Havaların ısınması ile birlikte yorgunluğu atmak ve iyi bir biçimde dinlenmek için tatil yapmak herkesin aklına tatil yapmak gelmektedir. Fazla kiloları olan kişiler için yaz ayları denildiğinde hemen bir telaş kaplamaya başlamaktadır. Yaz aylarında deniz yâda havuz kenarında fazla kilolarını göstermek istemeyen kişiler oldukça fazla sorun yaşamaktadırlar. Sizlerde fazla kilolarınızdan kurtulmak ve daha ince bir görünüm kazanarak tüm gözleri üzerinizde toplamak isterseniz 1 haftalık yaz diyeti ile rahatlıkla fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Tatile az bir süre kala 1 haftalık yaz diyeti ile fit bir görünüm kazanmanız artık çok kolay kendinizde uygulayacağınız yaz diyet listesi ile fazlalık kilolarınızdan kurtularak ince bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gelin hep birlikte 1 haftalık yaz diyeti listesine bir göz atalım:

  • Pazartesi: sabah: 1 adet haşlanmış yumurta, 8 adet yağsız zeytin, 1 çay bardağı taze ceviz içi, bir kibrit kadar beyaz peynir ve bitki çayı. Öğlen: 100 gram ızgara, salata, 1 bardak tuzsuz ayran. Akşam: bir porsiyon balık ve bol salata ile 1 haftalık yaz diyetiniz sayesinde rahatlıkla kilo verebilirsiniz.
  • Salı: sabah: 2 adet yumurta, 2 adet yeşilbiber, 5 adet zeytin ve şekersiz çay. Öğlen: 1 porsiyon sebze yemeği, 1 bardak ayran. Akşam: ızgara balık, salata ve bir adet meyve.
  • Çarşamba: sabah: 2 yumurta, 1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ve bitki çayı. Öğlen: 3 adet ızgara köfte ve bol yeşillikli salata. Akşam: 6 adet ızgara pirzola ve ayran.
  • Perşembe: sabah: 2 yumurtalı omlet, 8 adet zeytin ve bitki çayı. Öğlen: 3 kalem pirzola, 5 adet küçük domates ve salata. Akşam: doyabildiğin kadar sebze yemeği ve salata.
  • Cuma: sabah: 2 yumurta, 5 zeytin, domates ve bitki çayı. Öğlen: 1 porsiyon kebap ayran. Akşam: 3 kalem pirzola ve sebze yemeği.
  • Cumartesi: sabah: pastırmalı yumurta, bitki çayı ve kibrit kutusu kadar peynir. Öğlen: bonfile ızgara ve salata. Akşam: balık ızgara bol salata ile 1 haftada istediğiniz kiloya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Pazar: sabah: 2 yumurta, 8 zeytin, kibrit kutusu kadar peynir ve yeşil çay. Öğlen: 1 porsiyon kuru fasulye ve salata. Akşam: balık ızgara, közlenmiş domates, biber.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git