2 Renk Saç Modelleri

2 Renk Saç Modelleri
28 Ekim 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


FARKLI İKİ RENK SAÇ MODELLERİNİ DENEMEYE HAZIR MISINIZ?

 

Son yılların modası saçlarda değişimdir. Özellikle kadınların saçlarına ne kadar önem verdikleri bilinmektedir. Saçlarda iki farklı renk kullanımı özellikle Christina Aguilera saç tarzı ile başlamıştır. Christina Aguilera saçında yaptığı renk farkları ile birçok kişiye ilham olmuş zamanla bu saç kullanımı popüler hale gelmiştir.

Platin sarı rengin alt kısımlarına uyguladığı siyah ton boyalar ile asi bir tarz yakalayan bu sanatçı aynı zamanda kışkırtıcı bir imajın yaratıcısı haline gelmişti. 2014 yazı ile yeni saç modelleri ve renkleri trend olmuş ardından birçok ünlü sanatçı ve oyuncu saç değişikliğinde farklı iki rengi kullanmaya başlamıştır.

Kahve tonları dibi olan saçların uçlarına uygulanan sarı renkler ile adeta doğal bir hava yakalanmış, saçlarda küçük renk oynamaları ile mükemmel sonuçlar yakalanmaya başlanmıştır. Her ten rengine ve göz rengine uyumlu olan bu saçların özellikleri, doğal boyalar kullanılarak yapılmasıdır.

Son zamanlarda özellikle gençlerde görülen saç uçlarını mavi, pembe, yeşil ve mavi tonlarına boyamak ise yeni bir trendin kapılarını aralamıştır. Saç boyasını kullanıp saçlarını yıpratmaktan çekinen kişiler de farklı iki renk saç modelleri için alternatif çözümler üretmeye başlamışlardır.

Bu alternatif çözümler arasında saç için renk pigmentlerinden oluşan özel boyaların karışımı ile saç tebeşirleri bulunmaktadır. Saç tebeşirleri saçınıza uyguladığınız andan yıkadığınız ana kadar saçınızda kalıcı halde kalmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git