2016 Bayan gözlük trendleri

2016 Bayan gözlük trendleri
31 Temmuz 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Son yıllarda bay ve bayanlar arasında kullanım oranındaki artış nedeni ile gözlük kullanımı her geçen gün daha da fazla kullanılmaya başlanmaktadır. Güneş ışınları gözlere zarar verdiği, görme bozukluğu oluşturduğu için çok fazla güneş altında kalacak olan bayanlar güneş gözlüklerini ve ciltlerini korumak için mutlaka güneş kremlerini kullanmalıdırlar. Bayan gözlükleri koruma amaçlı değil, şık modelleri ile de rahat bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.Sürekli kullanılacak olan bayan gözlüklerinin şık ve farklı tasarımlara sahip olmasına büyük özen gösterilmelidir. Son moda trendlerini sürekli takip eden bayanlar, 2016 bayan gözlük trendlerini de yakından takip ederek kullanmaya başlamaktadırlar.

Bayanlar tarafından göz makyajından en fazla kullanılan kedigözü modelleri, 2016 bayan gözlük modellerinde de fazlaca kullanılmaktadır. Işıltılı ve parlak renklerden hoşlanan bayanlar kullandıkları gözlük modellerinde de ışıltılı ve taşlı bayan gözlük modellerini kullanmaya başlamaktadırlar. Tüm kıyafetlerine rahatlıkla kombinleyebilecekleri gözlük modelleri ile bayanlar girdikleri ortamlarda tüm gözleri üzerinde toplayabilmektedirler.

2016 bayan gözlük trendleri arasında çiçekli, altın-gümüş kaplamalı, leopar desenler, metalik renkler ve son yıllarda tüm moda trendlerinde sevilerek kullanılan parlak renkli bayan gözlükleri, ilgi odağı olmayı her zamanki gibi başarmaktadır. Kullanılan bayan gözlüklerinin şık ve son moda olması kadar göz sağlığınızı da koruması büyük önem taşımaktadır. Tarzınıza yakışan sevilen bayan gözlük modellerini kullanarak tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

 

2016 Bayan gözlük modelleri;

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git