2014 Kadın Bluz Modelleri

2014 Kadın Bluz Modelleri
4 Haziran 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


2014 kadın bluz modelleri arasında oldukça farklı desenlerdeki bluzlar bulunuyor. Öncelikle bu yıl dantelli bluz modelleri daha çok ön plana çıkıyor. Dantelli bluz modelleri çok daha ağır ve şık bir görünüm sağlıyor. Bu görünüm sayesinde kadınların da ilk tercihi oluyor. Aynı zamanda dantelli bluz modelleri her yaştan kadına da oldukça uyum sağlayan bluzlar oluyor.

2014 kadın bluz modelleri arasında çiçek desenli bluzlar da yaz aylarının en sevilen modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Kış aylarında ise daha çok koyu renkler tercih ediliyor. Yaz aylarında çiçek desenleri yanında farklı tarzda geometrik desenler ve hayvan desenleri de karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda pastel renklerden oluşan sade bluzlar da en çok tercih edilen bluzlar olarak bu yılın modasını oluşturuyor. Böylece kadınlar yine bu yıl oldukça çeşitli bluz modelleriyle karşı karşıya kalıyorlar.

2014 kadın bluz modelleri arasındaki farklı tarzlar da dikkat çekiyor. Bu yıl gençler için göbeği açık bluz modelleri ön plana çıkıyor. Böylece onların şıklık anlayışına yeni bir tarz ve hava katıyor. Gençlerin bluz tercihlerindeki farklılıklarda bol kesimli bluzlar da ön plana çıkıyor. Böylece kısa ve bol kesimli bluzlar bu yıl hem yaz hem de kış aylarında gençlerin en çok tercih ettiği modeller arasında bulunuyor ve böylece her yaşa uygun bir tarz bulmak da mümkün oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git