2016 Kadın Gömlek Modası

2016 Kadın Gömlek Modası
18 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Kadınlar için gömlek oldukça ön plana çıkan kıyafetlerden biri oluyor. Kadınlarda fantezi ve spor gömlekler olmak üzere iki çeşit gömlek bulunuyor. Bu yıl kadın gömlek modasında pastel renkleri daha çok görüyoruz. Aynı zamanda gömlekler tarz olarak da artık farklılık gösteriyor. Daha kısa daha dar ya da daha uzun ve daha bol modeller karşımıza çıkıyor. Kadınlar için gömlek hem gündelik yaşamda hem de iş yaşamında oldukça önemli oluyor. Bu yüzden 2016 kadın gömlek modası modelleri bu yıl bütün kadınları şaşırtmaya devam ediyor.

2016 kadın gömlek modası bu yıl küçük yırtmaçlı modellerle de karşımıza çıkıyor. Bel kısmında iki yandan yapılan özellikle yaz gömlekleri yani kısa kollu ya da kolsuz gömleklerle karşılaşıyoruz. Kareli gömleklerin modası ise hiçbir zaman geçmiyor. Bu yıl kış aylarında da yaz aylarında da kareli gömlek modellerine rastlamak mümkün oluyor.

2016 kadın gömlek modası aynı zamanda renk açısından da bu yıl farklılık gösteriyor. Kumaş olarak ise artık eski tip kumaşlar ön plana çıkıyor. Böylece gömlekte seksenlerin modasına geri dönüş yapılıyor ve eski tip bebek yaka gömlekler gibi şık ve şirin gömlek modelleri daha ön plana çıkan ve pastel renklerle masumluğu simgeleyen gömlekler olarak da karşımıza çıkarak kadınların şıklıklarını her gün iki katına çıkarmaya da devam ediyorlar.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git