2016 Kadın Yaz Çanta Modası

2016 Kadın Yaz Çanta Modası
18 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Yaz yaklaştığında kıyafet ve ayakkabıların yanı sıra çantalar da büyük bir değişikliğe uğruyor. 2016 kadın yaz çanta modası arasında oldukça farklı desenlerde ve farklı tarzlarda çantalar bulunuyor. Bu yaz kısa askılı çantalar daha çok ön palana çıkıyor. Aynı zamanda fantezi ve spor çantalardaki değişiklikler de gözden kaçmıyor. Spor çantalar artık daha büyük tarzlarda karşımıza çıkarken fantezi çantalar ise daha küçük boyutlarda karşımıza çıkıyor. Bunun yanında yaz aylarına özel pastel renklerin kullanımı da çantalar da yine gözden kaçmayan ayrıntılardan biri oluyor.

2016 kadın yaz çanta modası modellerinde de yine tüm diğer şeylerde olduğu gibi çiçek ve hayvan desenleri göze çarpıyor. Özellikle çiçek desenli çantalar bu yazın yine geçen yaz gibi modası olacak gibi gözüküyor. Çantalar bu yaz daha çok kumaş çantalar olarak karşımıza çıkıyor. Böylece hem kullanımı daha konforlu oluyor hem de yaz sıcağına uygun bir kumaş kullanımı da ortaya çıkmış oluyor.

2016 kadın yaz çanta modası sayesinde her kadın artık zevkine uygun tarzda ve renkte bir çanta kolaylıkla bulacak ve böylece yazı çok daha keyifli geçirecek. Çünkü kadınlar için en önemli şeylerden biri her zaman çantalar oluyor ve bir kadın için çantanın rengi, tarzı, modeli dolayısıyla seçimi oldukça önemli bir karar oluyor ve tasarımcılar da bu yüzden büyük bir önem veriyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git