2016 Kışı Leopar Modası

2016 Kışı Leopar Modası
26 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


2016 KIŞI LEOPAR YİNE ZİRVEDE

Moda zaman zaman farklı tarzlarla kendisini yenilese de bazı klasikler vardır ki asla tahtlarını kaptırmazlar. Yani, onların modası kesinlikle geçmez. Yeterki uygun kombin tasarlansın, ortamın özelliğine göre seçim yapılsın ve taşımayı bilme özelliği olsun. Leopar desen de aynı danteller gibi modası geçmeyen asla eskimeyen bir giyim modasıdır.

Leopar kürk manto ve yelekler bu kış son derece moda ve farklı tasarımları ile vitrinleri süslemeye başlamıştır. Ayrıca leopar desen; elbise, etek, buluz, pantolon, tayt, fular gibi tüm giyim tarzlarına uyarlanmış olup ayakkabı, çizme, bot ve çanta modellerinde de ön plana çıkmaktadır.

Ancak, leopar modası maalesef suiistimal edilerek basit dokumalara da indirgenip farklı alanlarda da kullanılmaya başlanıp görüntü kirliliği yaratsa da bu durun leoparı tahtından indirememiştir. Leopar modası, taşıması zor bir tarzdır. Yani giyimi kombinleme incelik ister ve ince bir çizgide ya çok şık ya da çok gülünç olabilirsiniz. Leopar modası genelde kış aylarına yakıştırılır ve leopar kombinler genelde kış ayları için tasarlanır.

2016 kışı tavan yapacak olan leopar modasında özellikle mini, bol kesim manto modelleri, geniş ve omuzları örten yakası ile en beğenilen modellerden olacaktır. Sırf moda diye tepeden tırnağa leopar desen olmak çirkin olacağından sade, zarif ve ince nüanslarla örneğin, siyah zarif bir elbisenin üzerine sadece leopar desen fular takmak gibi uygulanabilmelidir.

Leopar desenli paltolar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git