2016 Yaz Etek Modası

2016 Yaz Etek Modası
8 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Yaz yaklaşıyor. Dolayısıyla elbise yanında eteklere de istek oldukça artmaya başladı. Peki bu yaz bizleri hangi modellerde etekler bekliyor. 2016 yaz etek modası içerisinde mini eteklerin yanı sıra bu yıl uzun ve diz altı etekler daha çok ön plana çıkıyor. Bu etekler çok daha şık ve ağır bir görünüm sergiliyor. Fakat bunun yanında geçen yazın modası olan mini etekler de farklı tarzlarda bu yaz da karşımıza çıkıyor.

2016 yaz etek modası desenleri de oldukça dikkat çekiyor. Daha çok fil desenli hint kumaşı desenli kumaşlar ön plana çıkıyor. Bu kumaşlardan daha çok uzun etekler ve diz altı etekler üretiliyor. Çiçek desenli kumaşlar da yine mini eteklerde sıkça kullanılıyor. Bunların yanında pileli etekler yani eskilerin modası bu yaz yeniden moda olmaya hazırlanıyor.

2016 yaz etek modası arasında her yaz kıyafetinde olduğu gibi hayvan desenli kumaşlar da kullanılıyor. Bu kumaşları kadınlar sevmeye ve zevkle giymeye devam ediyorlar. Etek modası her yaz değişse de bu yaz olacak olan değişim biraz daha farklı bir tarzda karşımıza çıkıyor. Etek modasında bu yaz bol kesimler ve yırtmaçlar da ön plana çıkıyor. Özellikle uzun eteklerde var olan uzun ve tek taraflı yırtmaçlar oldukça dikkat çekiyor. Bunun yanında hem kısa hem de uzun eteklerde bol kesim sıkça görülen tarzlardan biri oluyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git