2014 Yaz Modası

2014 Yaz Modası
31 Mayıs 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


2014 yaz modası bu yıl oldukça renkli bir konsept ile karşımıza çıkıyor. Özelikle kadınlar bu durumdan oldukça memnun kalacaklar. Çünkü bu yaz biraz daha farklı desenler ve biraz daha farklı pastel renkler karşımıza çıkacak. Bunun yanında tarz olarak kıyafetlerdeki büyük değişim de gözlere çarpıyor. Artık daha marjinal tarzlar ön plana çıkıyor.

2014 yaz modası erkekler için biraz daha feminen tarzların yoğunlukta olduğu bir yaz olacak. Artık erkeklerde dar kıyafet modası hepten kendini göstermeye başlayacak. Fakat bunun yanında onları da oldukça farklı sürprizler bekliyor olacak. Bu sürprizlerin başında yaz şortları geliyor. Şortlar bu yıl daha marjinal bir görünüme sahip olacak ve bütün erkekler bu modayı çok sevecekler.

2014 yaz modası bu yıl herkesi oldukça şaşırtacak. Elbiseler, pantolonlar ve eteklerin yanı sıra t-shirtler de bu yaz farklı tarzlarda ve desenlerde karşımıza çıkmanın yanı sıra özel tasarımlar da bu yazın vazgeçilmeyenlerinden birisi olmaya hazırlanıyor. Şimdiden birçok özel tasarım siteleri ve mağazaları kuruldu ve burada müşterilerini bekliyor. Bu yaz herkes için çok şık geçecek ve bu şıklık herkesin gözlerini kamaştıracak. Sizler de hemen bu yaz modasının kıyafetlerini bir gözden geçirin ve şimdiden alışverişinize başlamayı da ihmal etmeyin. Böylece yaza bomba gibi bir giriş yapabilir ve kendi tarzınızı da en baştan yaratabilirsiniz.

Etiketler:

2014 Yaz Modası Konusuna 1 Yorum Yapıldı

Sayfa başına git