2015 Anorak Montlar

2015 Anorak Montlar
12 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Anorak Montlar kış sezonunda soğuktan sizleri üşütmemesinin yanı sıra, kombin yaparken de elinizi güçlendiriyor. Mont modelleri tasarım harikası. Şişme Yeleklerin diğer bir yansımasını Montlar üzerinde düşünün. Sizler için tasarlanan ve modellerin üzerinde desenlerin renklerle beraber yansıtıldığı tasarımlar etkileyici. Anorak modellerde şişme desenlerin üzerinde belirgin hatlarda oluşan renk tonları büyüleyici bir tarzı da beraberinde getirmekte.

2015 Anorak Montlarda kabarık olan desenler renkle beraber bayanları etkiliyor. Ancak Montla beraber kombin yapmak önemli. Montların rengine ve tasarımına uygun olan kıyafet ve pantolon seçmekte fayda var. bunun yanında, ayakkabı modellerini de çok iyi kombine hazır hale getirmek gerekir. estetik açısından göze hoş gözükmek için Montlarla beraber dar pantolonlar ve kısa eteklerin üzerine kullanmanız sizi havalı gösterecek.

Tayt modelleriyle de kombin eden bayanların tarzına bayılmamak mümkün değil. sokak modasına uygun olan tasarımlarda, kalın olan Taytlarla beraber uzun Mont modelleri sizi daha çok ön plana çıkarmakta. Artık belirgin hatlarla beraber kombin yaparak, Montların içerisine ince kazak modelleri de seçerek kullanmış olacaksınız.

sokak-modasi-anorak-montlar-1

sokak-modasi-anorak-montlar-2

sokak-modasi-anorak-montlar-3

sokak-modasi-anorak-montlar-4

sokak-modasi-anorak-montlar-5

sokak-modasi-anorak-montlar-6

sokak-modasi-anorak-montlar-7

sokak-modasi-anorak-montlar-8

sokak-modasi-anorak-montlar-10

sokak-modasi-anorak-montlar-17

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git