2015 Avize Modelleri

2015 Avize Modelleri
25 Mart 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Çoğumuz evimizin şıklığına önem veririz. Evimiz bizim kendimizi güvende hissettiğimiz, günün stresinden kurtulduğumuz, huzur bulduğumuz, kabuğumuza çekildiğimiz yuvalarımızdır. Evimizin bizi yansıtması, karakterimize uygun dizayn edilmesi gerekir. Peki, eviniz sizi yansıtıyor mu? Evinize gelen misafirleriniz tüm ayrıntıları gözden geçirir. Evinizin dizaynına bakarak bizimle ilgili ipuçları bulmaya çalışırlar. Eviniz sizin aynanızdır diyebiliriz.

Ev dizayn ederken nasıl bir ev istediğinize karar vermelisiniz. Salonunuz nasıl olmalı, çok eşyalı bir salon mu istersiniz yoksa sade az eşyalı bir oda tercih edersiniz? Klasik tarzda bir oda mı sizi yansıtır yoksa spor tarzda bir bir o da mı? Ne istediğinizden emin olun ve harekete geçin.

Eğer rengârenk bir oda istiyorsanız birçok rengin kullanıldığı bir mobilya seçin. Mobilyalara uygun perde seçimine geçin daha sonra. Perde seçiminde birçok seçenek sunuyorlar bize. Odanız küçükse açık renk perde seçin ki odanız ferah ve büyük gözüksün. Eğer odanız büyükse perde seçiminiz daha kolay olacaktır. Her renk perde tercih edebilirsiniz. Perde seçiminden sonra sıra halıya gelir. Halılar perdeye ve mobilyaya uygun şekilde seçilir. Genelde halılar en son seçilir. İsterseniz bu sıralamayı değiştirebilirsiniz. Son olarak da küçük dokunuşlara sıra gelir. Aynalar, tablolar, avizeler, biblolar… Bu ayrıntılar son dokunuşlardır.

Avizeler birçok farklı model seçeneğiyle bize şıklık sunuyor. Özellikle salonda kullandığımız avizeler çok önemli. Yemek masanın üzerinde kullanılan avizeler çok taşlı ve süslü olabilir. Tabiki bu sizin zevkinize kalmış bir durum. Sade, tek renk avizeler de sadelik isteyenlerin tercihi olabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git