2015 Balık Gelinlik Modelleri

2015 Balık Gelinlik Modelleri
15 Eylül 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


HAYAL GİBİ BİR GELİN

 

Küçük yaşlarda başlayan gelinlik sevgisi bayanlarda hep aynı değerde kalır. Tüm bayanların en büyük istediği çok güzel bir gelin olabilmektir. Gelin ve damat adayı için en özel günlerden birisi olan düğün gününde gelinlik ve damatlık seçimi çok önemlidir. Gelinlik seçiminde gelin adayının vüc

ut yapısı çok önemlidir. Vücut yapınıza uygun bir gelinlik seçmediğiniz takdirde en özel gününüzde en kötü kişi siz olursunuz. Seçtiğiniz gelinlikle gözlere hitap edip en şık siz olmalısınız.

Gelinlik seçiminde birkaç püf noktası vardır. Son zamanlarda birçok gelinlik modeli çıkmıştır. Balık model, prenses model, straplez model, tek bir bütün halinde olan gelinlik modelleri ve altlı üstlü büstiyer şeklindeki gelinlik modelleri gibi. Size düşen ise bunlar arasında vücudunuza en uygun olanını seçmektir.

Eğer kalçanız fazla yoksa ve omuzlarınız orta uzunlukta ise size en çok yakışan tabi ki de balık model gelinliklerdir. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen bu model gelinlikler gelin adaylarını adeta peri kızı gibi gösterecektir. Belden oturtmalı ve diz kapaklarına kadar dar ve vücuda yapışan bir model olduğu için vücut hatlarınız çok önemlidir.

Balık model gelinliklerde göz doldurmak amacıyla gelin adaylarına önerimiz Fransız dantelini gelinliklerinin bir yerinde mutlaka kullanmalarıdır. Balık model gelinliğinizin örneğin yaka kısmında veya da bel bölümünde seçeceğiniz dantel detayı güzelliğinize güzellik katacaktır. Şıklıkta sizi bir adım daha öteye taşıyacaktır. Düğününüzden çok seneler geçmiş olsa bile dönüp resimlere baktığınızda görüntünüzden asla pişman olmayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git