2015 Bayan Saç Kesim Modelleri

2015 Bayan Saç Kesim Modelleri
1 Haziran 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bayanlar, saçlarının rengi, kesimi ve modeli ile oldukça fazla uğraşmaktadır. Çok önemli etkenlerden biri olan bayan saç kesim modelleri, 2015 yılında çok farklı ve güzel modellerle uygulanmaktadır. Bayanların yüz tipine ve 2015 yılına uygun modellerde yaptığı saç kesimleri son zamanlarda bir hayli dikkat çekmektedir. Özellikle gençerin fazlaca tercih ettiği asimetrik kesim bayan saç modelleri yıla damgasını vurmuştur. Bunun yanı sıra dümdüz uzun yada kısa modeller bir hayli tercih edilen 2015 bayan saç kesim modelleri arasında yerini almıştır.

2015 bayan saç kesim modelleri kahkül modası geri dönmüş ve 70lerde yapılan kahküller tekrar trend omuştur. En çok tercih edilen modellerden biri olan geometrik bob kesim saçları kahkülle birleştirildiğinde harika bir görüntü ortaya çıkmaktadır. 2015 bayan saç kesim modelleri düz saçlardan sıkılanlar için de bir seçenek bulunmaktadır. Bol katlı kesim saç modelleri omuz hizsından biraz aşağıdaki uzunlukta tercih edilerek oldukça güzel ve pratik bir saç modeli olmaktadır. Kısa bir saç modeli isteyenler için harika bir model olan katlı ve zarif bob kesim çok beğenilen 2015 bayan saç kesim modelleri arasındadır.

Sizin için hazırlamış olduğumuz 2015 bayan saç kesim modelleri resim galerisini inceleyerek arasından kendinize uygun modelleri seçip uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git