2015 Bebek Beşikleri Modelleri

2015 Bebek Beşikleri Modelleri
27 Mart 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bebeğinizin dünyaya gelmesine az bir süre kaldı ve ona güzel bir oda hazırladınız. Uzmanlar, bebeklerin ilk odalarının, yataklarının ve oyuncaklarının önemli bir yeri olduğunu söylüyorlar. Siz de bebeğinizin odasını ve oyuncaklarınız hazırladınız, ancak yatağı konusunda henüz karar veremedinizse, yazımızı incelemenizi öneririz.

Öncelikle yatak olarak sepet, beşik veya karyola seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz. Eğer yatak olarak beşik almaya karar verdiyseniz, 2015 senesinin modellerine birlikte göz atabiliriz. Beşik seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar bebeğin rahatlığı ve güvenliğidir. Son yıllarda pek çok ebeveynin tercihi olan ayaklı ve yüksek beşik modellerini sizler de tercih edebilirsiniz. Bu modellerin yanı sıra sallanan, ovarlok beşikler de en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Taşıma kolaylığı olan tekerlekli beşik modelleri de 2015 bebek beşik modelleri arasında… Eğer parmaklı beşik modeli tercih edecekseniz, bebeğin başının parmaklıklar arasından çıkamayacağı modeli tercih etmeye özen gösterin. Güvenlik ve rahatlığın yanında bazı anneler beşiğin şık olmasına da özen gösterir. Şık modeller arasında özellikle kız bebekler için tasarlanan cibinlikle süslenen beşik modellerini bulabilirsiniz. Erkek bebekler için ahşap ve desenlerle süslenmiş, çekmeceli beşik modellerini tercih edebilirsiniz. 2015 bebek beşik modellerinde beyaz ve kahverengi renkler hakim olsa da her renkte olan modelleri de bulmanız mümkün.

Ev dizaynı ve odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak karar vereceğiniz beşik modelinin bebeğinizin vücuduna uygun olması da gerekir. Bu yüzden nefes alan ve ortopedik ürünleri tercih etmelisiniz. Beşiğin yatağında ise rahat ve terletmeyen, ne çok sert ne de çok yumuşak yatak tercih etmelisiniz. Ayrıca ayarlanabilir beşikler, size uzun süreli kullanım sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git