2015 Bilek Dövme Modelleri

2015 Bilek Dövme Modelleri
1 Haziran 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Dövmeler son zamanların en çok göze çarpar olmuş ve kullanımı artmış aksesuarlardan biridir. Kalıcı dövme modelleri yıllarca sizinle kalıp ilgi çekmenizi sağlar. Devamlı görmekten sıkılıp, pişman olmayacağınız bir zamanda ve modelde yaptırmanız çok önemlidir. Vücudun birçok yerine yaptırabileceğiniz dövme modelleri 2015 yılı modası olarak en çok bileklerde görülmektedir. Bay, bayan farketmeden bilek dövme modelleri adeta trend halini almış ve çok kullanılır olmuştur.

2015 bilek dövme modelleri küçük ve zarif durması nedeniyle en çok bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Fakat erkek bilek dövme modelleri güzel desenlerle kullanılmakta ve çok beğenilmektedir. En çok kullanılan bilek dövme modelleri kuş sürüsü, yazılar ve küçük simgelerden oluşmaktadır. Genellikle çifterin tercihlerinden biri olmaktadır.  Bunun yanı sıra tüylü ve fiyonklu modeller bayan bilek dövme modelleri arasında yer almaktadır. Erkekler genellikle daha büyük modelleri tercih etmektedir. Vücudun dövme yakıştığı en güzel yerlerden biri olan bilek dövme modelleri çok güzel tasarımlarıyla çok fazla tercih edimektedir.

Sizin için hazırladığımız 2015 bilek dövme modelleri görsellerini inceleyebilir size uygun olan modelleri bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git