2015 Büyük Beden Modası

2015 Büyük Beden Modası
1 Ocak 2015 tarihinde Buse ekledi.


Büyük beden şıklığın yansıtıldığı Londra moda haftasında, kilolu hanımların şıklığını yansıtacak birbirinden güzel koleksiyon ve tasarımlar karşımıza çıkıyor. Desenli elbiseler, olduğunuzdan daha ince görünmenize yardımcı olacak 2015 büyük beden modası, kilolu bayanlara birbirinden güzel stil ve moda önerileri veriyor.

Olduğunuzdan daha ince görünmek, bacak boyunuzu daha uzun göstermek, belinizi daha ince göstermek, omuzlarınızı daha dar göstermek ve daha birçok tüyoyu bulabileceğiniz Londra Moda haftası, yeni yılda büyük beden şıklığın ipuçlarını veriyor. Transparan detayların hakim olduğu 2015 kışı, büyük beden kıyafetlerde de kendini gösteriyor. Transparan gömlekler, bu kış renkli pantolonlar ile kombinlenerek, daha zarif ve daha ince görünmenizi sağlayacak.

Soğuk kış günlerinde, daha ince görünmenize yardımcı olacak, belde kemer detaylı trençkotlardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca omuza asılan ceket ve paltolar da kullanabileceğiniz parçalardan. Kışlık desenli ya da tek renk elbiselerinizi, bu tarz parçalar ile kombinleyerek, 2015 kışında da büyük beden şıklığı yaratabilirsiniz. Elbiseleri opak çoraplar ile kombinleyerek, bacak boyunuzu daha uzun, bacaklarınızı da daha ince göstermeniz mümkün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git