2015 Çizme Modelleri İle Adımlarınızı Sağlam Atın!

2015 Çizme Modelleri İle Adımlarınızı Sağlam Atın!
17 Kasım 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Kış aylarında özellikle boyuna güvenen bayanların elbise kombinasyonları için tercih ettiği çizmeler çeşitlenen model ve tasarımları ile 2015 kış sezonunda da göz dolduruyor. Dize kadar uzanan çizmeler bacak boyu uzun olan bayanlara ayrı bir çekicilik ve şıklık katarken yarım bot çizmeler ise rahatlığın yanında narin bir yürüyüş yakalamanızı sağlıyor.

Rengarenk dizaynları ile adımlarınıza güven verecek olan 2015 çizme modelleri, görsel bütünlüğünüzün en dikkat çekici parçası olabilir. Bunun için hem stilinizi yansıtacak hemde moda rüzgarına ters düşmeyecek olan en uygun çizmeyi seçmelisiniz. 2015 moda trendlerine göre ön plana çıkan çizmeler arasında froklu dolgu topuk çizmeler ve bağcıklı çizmeler geliyor. Özellikle arka bağcıklı kapitone çizmeler oldukça dikkat çekici. Toka detayı ise çizmelerde genellikle bilek noktalarında oldukça hoş gözüküyor. Desenli ve taşlı çizmeler geçtiğimiz sezonlara göre daha hafif tercih ediliyor.

Kış ayları için ayakkabı dolabınıza ekleyeceğiniz çizmelerde sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu? Galerimizde birbirinden güzel 2015 çizme modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz modellerin temini konusunda yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git