2015 Dantel Mutfak Perdesi Modelleri

2015 Dantel Mutfak Perdesi Modelleri
25 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Dantel, eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş, birçok motiflerde yapılan el işlerinden biridir. Eskiden evinizin birçok yerinde dantel görebilirdiniz. Televizyon üstleri, vitrinler, mutfak dolapları gibi daha birçok yerde bayanlar dantel bulundururdu. Daha sonra gittikçe azalan dantel modelleri son zamanlarda kendini mutfak pencerelerinde gösterir oldu.  Hemen hemen çoğu evde dantelli mutfak perdeleri kullanılmaktadır. Biçok desende yapıldığı için çok fazla tercih seçenekleri mevcuttur.

Bazı mutfaklarda perdelerin altı kısmında gördüğümüz danteller son zamanlarda tamamı dantel detaylı  el işi perdeler olarak karşımıza çıkmaktadır. 2015 dantel mutfak perdesi modelleri,  sadelikten uzak desenli modellerdir. 2015 yılına uygun modern dantel perde modelleri bayanların yaratıcılığı ile harika desenlerle göze çarpmaktadır. Değişik çiçek motiflerinden oluşan dantel mutfak perdesi modelleri, püsküllü veya resimli motifler ile çok fazla kullanılmaktadır. Son zamanlarda renk her yerde göze çarpmaktadır. Beyaz ve sıradan dantellerden sıkılan bayanlar mutfak perdelerine renkli desenlerle göz alıcı modeller üretmektedir.

Aşağıdaki 2015 dantel mutfak perdesi modelleri her zevke ve renge uygun modeller olarak son zamanların en trend motifleridir. Dantel biliyorsanız resimleri inceleyerek yeni motifler öğrenebilirsiniz. Bakmadan geçmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git