2016 Dantelli Abiye Modelleri

2016 Dantelli Abiye Modelleri
8 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Son yılların en favori elbiselerinden olan dantelli abiyeler bir kaç yıl daha yerini koruyacağını belli ediyor. Dantelle birleşen elbise sizin muhteşem görünmenize yetecektir. Son yıllarda kullanılan dantel modellerin elbisede değişik ve çekici göstermektedir. Düğün nişan özel davetlerde son zamanların trendi olarak değerlendirilmektedir.

Elbisenin tümünde kullanılan dantel ile çanta ona uygun ayakkabı ile zirvede bir görünüş elde edilebilir. En çok kullanılan renkler ise siyah ve beyaz olmak üzere mavi ve kırmızı kadını daha bir çekici hale getirmektedir. Özel günlerde siz daha özel olmak istiyorsanız işte giyebileceğiniz elbiseler arasında en başta yer almaktadır.

Dantel deyip geçmemek lazımdır. Ufacık dokunuşlardan ne kadar muhteşem şeyler çıktığını sizlerde göreceksiniz. Son yılların trendi olması da ufak ama güzel detaylar çıkmasındandır. Bayanların en çok taktıkları kafasına güzel hoş bir görüntüdür. Çok gösterişli olmasa da dantel sizi zarif gösterecektir. Kısa elbiselerde kumaş bitse dahi devam eden dantel görüntüsü he uzun elbise hem de kısa olacak şekilde dizayn edilmiş ve en çok seçilen ürün olmuştur.

Kendi nişan kıyafetinizi bile bu elbiseleri seçerek güzel kombinlerde kullanacağınız elbise yönünde kullanabilirsiniz. Ayakkabı da bulunan dantelle görünümün en üst düzeye çıkabilir. Tabi ki de en çok hangi renk yakışacağını siz daha iyi bilirsiniz kendinize. Dantelli abiyeler bir kaç yıl daha dolaplarda.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git