2015 Düz Kısa Saç Modelleri

2015 Düz Kısa Saç Modelleri
15 Aralık 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bayanların en çok önem verdiği ve bakımlarını eksik etmediği en önemli yerleri saçlarıdır. Birçok saç şekli  deneyip en yakışan  modeli bulmak için birsürü denemeden geçen ve boya ileçok fazla  yıpranan saçlar için bakım oldukça önemlidir. Saçlarınızc için iyi bir karar vermeli ve size yakışan modeli tercih etmelisiniz. Son zamanların en trend ve en sevilen modeller, düz kısa saç modelleridir.

2015 düz kısa saç modelleriarasında en çok kullanılan saç şekli bop model saçlar olmaktadır. Bunun yanı sıra düz kesilmiş kahküllü düz kısa saç modelleri bir hayli sevilmektedir. Fakat kahkül her yüz tipine uyum sağlayamayacağı için perçem de tercih edilebilir. Genellikle saçın tamamı eşit düz kısa saç modelleri 2015 yılının en gözde modelleridir. Küt saçları da düz olarak kullanabilirsiniz. Saçlarınızın düz olmasını istiyorsanız kat attırmamanız gerekmektedir. 2015 düz kısa saç modelleri bütün bayanlara yakışan ve aynı zamanda trend olan bir modeldir. Ünlüler tarafından birçok kullanımı mevcuttur.

Aşağıdaki foto galeride son zamanların en güzel ve en moda olab düz kısa saç modellerini sizler için hazırladık. Umarız yeni fikirler edinebilir kendi tarzınıza uygun olanı bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git