2015 Erkek Sakal Stilleri

2015 Erkek Sakal Stilleri
29 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Erkeklerin en çok önem verdiği aksesuarları kuşkusuz sakallarıdır. Tarzlarını hatta kişiiklerini yansıttıkları sakal modelleri ile bir hayli ilgi çekmektedirler. Sakalsız erkek görmediğimiz şu son zamanlarda erkekler yeni tarz ve trend sakal stilleri ile bütün bayanların beğenisini kazanmış durumda. Eskiden kullanılan top sakal modelleri 2015 yılında çok görülmese de keçi sakal, kaba sakal ve kirli sakal modelleri 2015 erkek sakal stilleri arasında yerini almıştır. Genellikle kaba sakalın ağırlıklı olduğu sakal modası çok havalı ve cool bir görüntü yaratmakta ve erkekleri çok çekici göstermektedir.

2015 erkek sakal stilleri saç modelleri ile benzer ve uyumlu olarak tercih edildiğinde hem erkeklerin daha bakımlı olduğunu hem de kendilerine verdiği önemi görmekteyiz. Uzun sakal modelleri, etrafımızda çok fazla gördüğümüz tarzlardan biri olmuştur. 2015 erkek sakal stilleri ile erkekler daha havalı ve daha bakımlı durum böyle olunca bayanların sakallı erkeklerden etkilenmemesi imkansız bir hal almıştır.

Szin için hazırlamış olduğumuz son zamanların en çok tercih edilen ve beğenilen 2015 erkek sakal stilleri foto galerimizde bulunmaktadır. Bakmadan geçmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git