2015 Gelin Duvak Modelleri

2015 Gelin Duvak Modelleri
31 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Evlilik hazırlıklarına bayanların aylar öncesinden başlar ve yine de yetişmez. En güzel gelinlik, en güzel ayakkabı ya da çiçek seçimleri bayanları bir hayli zorlamaktadır. Bunun yanı sıra genellikle gelinlikle beraber alınan fakat birçok modelde ve  tasarımlarda kendi isteğinize göre seçtiğiniz gelin duvak modelleri vardır. Gelinliğin tamamlayıcı unsurlarından biridir. Oldukça önemli olan gelin duvak modelleri doğru seçildiğinde kusursuz bir gelin olmanızı sağlar.

Gelin duvak modelleri genellikle sade tül şeklinde uzun veya kısa seçeneklerde olmaktadır. Fakat gelinliğin tasarımına orantılı olarak çok güzel modelleri bulunmaktadır. Dantelli bir gelinlikte aynı şekilde dantel detaylı bir duvak tercih edilerek oldukça şık ve prensesler gibi bir gelin olmanız mümkün. 2015 gelin duvak modelleri kenarları işlemeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Genellikle uzun ve çok az desenlerde olan duvak modelleri en fazla tercih edilenlerdir. 2015 gelin duvak modelleri gelinliğin modeline göre de değişiklik göstermektedir. Prenses gelinliklerde genellikle sade düz tüllerden oluşan gelin duvak modelleri tercih edilirken straplez gelinliklerde uzun ve desenli duvak modelleri kullanılabilir.

Aşağıdaki foto galeride sizler için hazırladığımız gelinliklere göre 2015 gelin duvak modelleri yer almaktadır. Sizler de resimleri inceleyerek tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git