2015 İlkbahara Özel Saç Modelleri

2015 İlkbahara Özel Saç Modelleri
17 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


yavaş yavaş kış aylarından uzaklaşmaya başladık. Bayanlar için yenilenme zamanı yaklaşıyor. Kış aylarından çıkarak İlkbahar modasına adım atmak için şimdiden hazırlanın. Ama ilk olarak Saç Modelinizdekesinlikle değişim şart. Bayanlar saçlarına bakımı ve yeni modelleri sevdikleri için, İlkbaharda nasıl bir stil yapacaklar merak konusu.

2015 İlkbahara Özele Saç Modellerinde öncelikle renginizi belirleyin. Eğer önceki yıllar cansız renkler kullanıyorsanız, bu sezona açık ve tamamen farklı renklerle girin.

Dalgalı Saçlar bu sezonun modası olacak. Çünkü saçlarınızın kendini belli etmesini ve çok canlı gözükmesini istiyorsanız bu şart. Dalgalanan saçlarla beraber sizde kendinizi oldukça formda hissedersiniz.

Sıradan bir günde dışarıya çıkarken At Kuyruğu modelini tercih edebilirsiniz. At kuyruğuyla beraber saçı gölgede bırakmayacak bir makyaj ve kıyafet seçimi oldukça tarz gösterir sizi.

Örgülü Saç Modeli yapmayı şimdiden öğrenin. bu sezon havalı ve değişik bir tarzda gözükmek isteyen bayanların ilk tercihleri arasında Örgü modeller yer alacak. Sizde kendi tarzınıza ve hoşunuza giden Saç şekillerini yapabilirsiniz. Ama yüz şeklinize uygun şekiller yapmaya kesinlikle önem verin.

2015_ilkbahar_yaz_saç_modelleri_topuz

2015_ilkbahar_yaz_saç_modelleri_saç_örgüsü

2015_ilkbahar_yaz_saç_modelleri_saç_aksesuarları

2015_ilkbahar_yaz_saç_modelleri_ıslak_görünümlü_saçlar

2015_ilkbahar_yaz_saç_modelleri_iri_dalgalar

2015_ilkbahar_yaz_saç_modelleri_bohem_dalgalar

2015_ilkbahar_yaz_saç_modelleri_at_kuyruğu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git