2015 Jason-Wu Kış Trendleri

2015 Jason-Wu Kış Trendleri
11 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Jason-Wu tarzı sizi sarmaya geliyor. Özel günleriniz daha özel, kış aylarınız daha socak geçecek. Modanın kalbini oluşturan markanın modelleri vitrinlerde kendine hayran bırakıyor. nasıl bırakmasın; ” Özel günleri için hazırladığı tek parça kıyafetler sayesinde herkesten bir adım daha önde olmanın tadını çıkartacaksınız.”

2015 Jason-Wu Modasında bu sezon dekolte kıyafetler önde. Yırtmaçlı, sade ve bazı modellerde desenli ışıltı sizi büsbütün havasıyla sarıyor. Kış trendlerinde tarz olmak size avantaj sağlayacak. en yeni modellerle beraber davetlere katılın, arkadaşlarınızla iş toplantılarına gidin ve tarzınızı daha iyi yansıtın.

Jason-Wu gerçekten en özel tasarımlarla sahne aldı. altın renkli süslemeler, sarımsı renkler, mavi ve daha koyu renklerle beraber özel günlerde daha tarz olarak, trend olarak bende buradayım diyeceksiniz. daha ne olsun. hem tarz olmak, hem de aynı zamanda yırtmaçlı modellerle beraber erkeklerin gözlerini üzerinize çekmek sizin için çok büyük bir eğlence ve hava olacak. bunun için markanın modellerinde kendinize yakışanı seçerek, tarzın ve desenlerin uyumunu adeta fark ettirin.

jason-wu-look-book-1

jason-wu-look-book-2

jason-wu-look-book-3

jason-wu-look-book-4

jason-wu-look-book-5

jason-wu-look-book-6

jason-wu-look-book-7

jason-wu-look-book-8 (1)

jason-wu-look-book-11

jason-wu-look-book-13

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git