2016 Kalem Etek Kombinleri

2016 Kalem Etek Kombinleri
1 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


KALEM ETEKLER İLE GÖZ KAMAŞTIRIN

Bayanların şıklık konusunda en çok tercih ettikleri giyim tarzından biri olan kalem etek, 2016 yılında da sezona damgayı vuracak gibi görünüyor. Etek, bir bayana en çok yakışacak giysidir. Ancak etek denince akla birçok çeşit gelebiliyor. Ancak hem ciddi hem farklı, hem cazibeli hem de şık görünmek isteyen bayanlar için en uygun etek modeli kalem etek.

Kalem etekler, vücudu saran, genellikle belden dizin biraz altına kadar bir boyuta sahip olan, çoğunlukla tek renk, sizi kalem gibi gösteren bir etek modelidir. Özellikle ince düzgün bacaklara sahip olan bayanlarda bu model oldukça hoş duruyor. Kalem etek modası uzun yıllardır tercih edilen modellerden. Eğer kalçanızı ve bel kıvrımınızı da ortaya çıkarmak isterseniz, kalem etekler bu noktada tercih edebileceğiniz en iyi model olacaktır.

2016 bahar kreasyonunda sık sık göreceğimiz kalem etek modelleri, birçok ünlü isim ve önemli sanatçılar tarafından tercih ediliyor. Moda ikonlarının üzerlerinde de sık sık görmek mümkün. Ayrıca siz de eğer çalışan bir bayan iseniz, kalem etek modellerinin en çok yakışacağı bayan modelisiniz.

Çünkü şıklığı ve cazibeyi göstermesi ile birlikte, kalem etekler aynı zamanda da duruşunuza ciddiyet katan bir modeldir. Hem ciddiyeti elden bırakmayın hem de seksi olabileceğiniz kalem etek modelleri, 2016’te bayanların dolaplarında her renginden ve modelinden bulunacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git