2016 Kazak Modelleri

2016 Kazak Modelleri
2 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Soğuk kış günlerinde trend görünümünüzü korurken bir yandan da sizi sıcacık tutacak kazaklara ihtiyacınız olacak. Yılın en güzel kazak modelleri ile 2016 kış modasına ayak uydurmak için, aşağıdaki galerimize göz atabilirsiniz. Geniş renk, model ve tasarım seçeneği ile 2016 kazak modelleri mağaza vitrinlerindeki yerini alıyor.

Bu kış, moda dünyasında renklerde toprak tonları, haki yeşili, hardal rengi ve bordo renkleri ön plana çıkıyor. Bu renklerin yansımasını kazak tasarımlarında da görüyoruz. Kış desenlerinden oluşan birbirinden güzel kışlık kazak modelleri ile günlük stilinizi tamamlayın. Kışın öne çıkan desenlerini yansıtan 2016 kış modası, kazaklarda da birçok farklı modeli ön plana çıkarıyor.

Yaz sezonunun favori deseni çiçek desenini, kışlık kazaklarda da görüyoruz. Çiçek işlemeli kol kısımlarından oluşan kışlık kazaklar, bu kışın modası yüksek bel etekler ya da pileli etek modelleri ile kullanabilirsiniz. Üzerinde sezonun modası parkalar ve kürklü kabanlar da yeni sezon kışlık kazak modelleri ile tamamlayabileceğiniz parçalardan. Bu kış gardırobunuzda özellikle hardal rengi ve toprak tonlarında parçalara yer vermeye özen gösterin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git