2015 Kimono Yaz Modası

2015 Kimono Yaz Modası
22 Nisan 2015 tarihinde Editör ekledi.


Kimono Modelleri bayanların yaz aylarında tercih ettikleri önemli tasarımlar. Yaz akşamlarında özellikle o kadar hoş durur ki, siz buna bayılırsınız. Püsküllü ve desenleri vardır. desenlerin yanında Tişört yada Bluzları tamamlayıcı özellikleri de var. İşte bu gibi özellikleri sayesinde şık olma konusunda tamamen güvenebilirsiniz. uzunluğu bel kısmını geçmez. bel kısmını geçmemesi gibi, yırtık olan, desenlerin iç taraflarının deliklerle süslü olduğu modelleri görüyoruz. bu sayede tasarımı sayesinde kombin yapmak çok ama çok kolay olacak.

2015 Kimono Yaz Modası Modelleri gerek renk, gerek tasarım olarak gerçekten görülmeye değer bir moda oluşturuyor. Artık yaz aylarında desenleri süslü, tamamen yenilenen ve bir birinden canlı renklerin yer aldığı modellerle beraber canlanma söz konusu olacak.

Desenlerin püsküllü olarak etek üzeri ve dar paça pantolon üzerinde harika duruşuna tanıklık edeceksiniz. En mükemmel yaz modasına ayak uydurmak ve bir birinden canlı renkleri giymek için vakit kaybetmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git