2015 Kır Düğünü Saç Modelleri

2015 Kır Düğünü Saç Modelleri
2 Haziran 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Yaz mevsiminin gelmesiyle artan kır düğünleri, hem düğünü olacakları hem de yakınlarını heycanlandırmaya başlamış gibi görünüyor. Gelinlikler hazır, kıyafetler hazır her şey tamam peki saç modeller nasıl olmalı diye düşünüp duruyorsanız yazımızın devamında 2015 kır düğünü saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Kır düğünleri birçok kişinin tercih ettiği ve istediği düğünlerdir. Fakat çoğu gelin adayı kır düğünlerinin değerini bilmez sıradan bir düğün gibi gelinlik seçer ve saçlarını oldukça klasik yaparlar. Fakat kır düğünü saç modelleri yazın esintilerini taşıyan harika modellerde olmalıdır. Genellikle örgülü topuzlar ve ya dalgalı hoş topuzlar kır düğünleri için tercih edilmesi gereken saç modelleri arasındadır. 2015 kır düğünü saç modelleri, mutlaka çiçeklerle hareklendirilmeli ve çiçekli taçlar takılmalıdır. Dağınık topuz saçlarda çiçeklerle çok hoş renk katılmalıdır. Bu model harika bir görüntüde olmakta ve yazın esintisini taşımaktadır. Enseden yapılan topuz modelleri tecih edilirken bir adet çiçek ile saçlar kır düğününe uygun bir hal almalıdır. Bunun yanı sıra açık dalgalı saç modeli tercih edilebilir ve çiçek taçlar ya da çiçekli tokalarla harekelendirilebilir.

Aşağıdaki 2015 kır düğünü saç modelleri arasından kendinize uygun olanı seçip, kullanabilirsiniz. Son zamanların en güzel saç modellerini sizler için hazırladık. Bakmadan geçmeyin..

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git