2015 Kır Nişanı için Elbise Modelleri

2015 Kır Nişanı için Elbise Modelleri
1 Haziran 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Yaz aylarının gelmesi ile nişanların ve düğünlerin sayısı artmaya başlamıştır. Kendi nişanınız ya da bir yakınınızın nişanında giyilecek elbise modelleri seçimi oldukça önemlidir. Yazmızın devamında  Kır nişanı için elbise modelleri nasıl olmalı? ve seçerken nelere dikkat etmeli bunlardan bahsedeceğiz.

2015 Kır nişanı için elbise modelleri yaz aylarına uygun açık renklerde ve kalın olmayan kumaşlarda olmalıdır. Straplez modeller veya tek omuz askılı elbise modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. 2015 Kır nişanı için elbise modelleri kumaşları tüllerden oluşan ince ve ferah modeller olarak seçmek en iyi tercih olacaktır. Son zamanların en çok beğenilen Kır nişanı için elbise modelleri çiçekli geniş etekli modeller oldukça kullanışlı olmaktadır. Taş ve inci işlemeli modeller ile oldukça hoş görünebilirsiniz. Bunun yanı sıra 2015 Kır nişanı için elbise modellerinde  renk çeşitliliği çok fazladır.genellikle mint, mavi, pembe, açık yeşil gibi çok açık tonlarda renkler terci edilmektedir. Son yılların gözdesi olan dantel Kır nişanı için elbisesi olarak tercih edilebilir.

Aşağıdaki resim galerisinde hazırlamış olduğumuz 2015 Kır nişanı için elbise modelleri arasından kendi tazrınıza uygun modelleri bulabilirsiniz. Umarız Beğenirsiniz..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git