2015 Kırmızı Elbise Modelleri

2015 Kırmızı Elbise Modelleri
25 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Bir kadın için her zaman tercih edilen, her zaman trend olan bir renk varsa; bu kesinlikle kırmızı olur. Şıklığı su götürmez bir gerçek olan kırmızı elbiseler, hem günlük hayatta hem de gece davetlerinde ve partilerde tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Günlük tasarımlarda, içinde bulunduğumuz şu kış günlerinde genellikle kalın kumaşlı, diz hizasında biten elbise modelleri ile karşımıza çıkan kırmızı, abiyelerde ise maxi boy modellerde daha çok tercih ediliyor. Gösterişli elbise tasarımlarında da tercih edilen kırmızı abiyeler, kırmızı halıda yürüyen ünlü güzellerin de en çok tercih ettiği modellerden biri oluyor.

2015 abiye modası içindeki yerini de alan kırmızı elbise modelleri, genellikle siyah çanta, aksesuar gibi detaylarla tamamlanıyor. Abiye seçimlerinde tercihini kırmızıdan yana kullananlar için ise gümüş renkli ayakkabı ve çanta seçenekleri de karşımıza çıkıyor. 2015 kırmızı elbise modelleri arasında, bu kış abiyelerde göğüs dekolteli modellerin yerini sırt dekolteli modeller alıyor. Günlük tasarımlarda ise mini modellerin yerini bu kış maksi boy elbiseler alıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git