2015 Kırmızı Etek Modelleri

2015 Kırmızı Etek Modelleri
4 Mart 2015 tarihinde Editör ekledi.


2015 Etek Modellerinde bu sezon ” Kırmızı” rüzgarı esecek. Kırmızı rüzgarı esecek çünkü tasarımcılar şahane modellerini sıralıyor.en göz alıcı tasarımlar baştan aşağıya Kırmızı. Peki siz hangi modeli seçiyorsunuz? Kırmızı rengin bütün desenleri ve tasarımları gerçekten harika ama kendinize yakışan modeli seçmek burada önemli olan nokta. Gelinlikler, Abiye modelleri, Desenli kırmızı modeller, Mini Kırmızı Etekler ve Tek parça Kırmızı Etekler.

İşte bu sezon ünlü tasarımcıların ellerinde şekillenen Kırmızı renk etekler kendini fazlasıyla belli ederken, son zamanlarda trend anlamında modaya uygunlukta söz konusu. Özel günlerinizde Tek parça, Yırtmaçlı ve dekolte görünümlü etek modasına katılın. Eteklerin üzerinde yer alan Kırmızı renk ve desenlerin renkle beraber süslenmesi de modeli daha açık hale getiriyor.

2015 Kırmızı Etek Modelleri tasarım ve şekil bakımından kendi kategorisinde yer alan eteklerin daha da önünde. Çünkü kırmızı rengin ihtişamlı görünümü ve bayanlara sağladığı asillik buna en iyi örnek.

2015-en-sik-kirmizi-elbise-modelleri-5

496326320_569

alvina-pardesü-modelleri-2014-fiyatları

kirmizi_abiye_modelleri-3

kirmizi-elbise-modelleri-2015-1

kırmızı-etek-modelleri-2

Kırmızı-Şık-Tesettür-Elbise

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git