2015 Kısa Gelinlik Modelleri

2015 Kısa Gelinlik Modelleri
18 Nisan 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Kabarık, tüllü,uzun duvaklı gelinlikler herkesin hayalidir.İçinde kendinizi prensesler gibi hissedersiniz fakat bazılarımız da tarzını düğününde bile göstermek ister.Elbette ki bunu seçeceğiniz uzun şapel ile  gerçekleştirebilirsiniz ama kısa gelinlik modellerine de bir bakın derim.

Gelinliğinizin uzunluğunu, sokak uzunluğu veya mini olarak ayarlayıp şapkalı gelin başı yaptırıp tarzınızı konuşturabilirsiniz.Hele ki kır düğünü düşünüyorsanız daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.Emin olun davetlililer günlerce hakkınızda konuşacaklardır.

Gelelim ayakkabı seçimine.. Spor-şıktan vazgeçemiyorsanız ve kendinize yakıştırıyorsanız kimseye aldırış etmeden Converse ayakkabı giyebilirsiniz ki günümüzde gelinlik altına giymek için üretilmiş ,tasarlanmış Converse ayakkabılara göz atmanızı tavsiye ederim. Bunun yanında renkli ayakkabılar ile kombinleyip ona uygun renk ile belinize kuşak yapabilirsiniz.Tüm bunları bir kenara bırakıp alışılmış krem,kırık beyaz ayakkabı ile de kombinleyebilirsiniz. Şıklığınız ve tarzınız sizin elinizde..Gün sizin gününüz,mutluluklar.

Kısa Gelinlik Modelleri

Kollu Gelinlik Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git