2015 Kol Dövme Modelleri

2015 Kol Dövme Modelleri
31 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Dövme, uzun yıllardan beri süregelen en güzel aksesuarlardan biridir. Hemen hemen herkeste görmeye başladığımız dövme modelleri, adeta bir akım haline gelmiştir. Genellikle sırt, omuz, kol ve bileklerde gördüğümüz dövmeler, yeni tasarımlarla vücudunuzun birçok yerine yapılabilmektedir. Bay ve bayanlarda en çok gördüğümüz kol dövme modelleridir. Harika tasarımlarla kolun tamamı ya da belli bir kısmı dövme ile süslenmektedir.

2015 kol dövme modelleri değişik ve karışık modellerde çok fazla bulunmaktadır. Erkeklerin çoğu hayal dünyalarının yarattığı farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Fakat bayanlar zarif ve hoş kol dövme modelleri tercih etmektedir. Bayanlarda çoğunlukla renkli ve çiçekli kol dövme modelleri bulunurken erkeklerde ise azrail, ejderha ve değişik modeller bulunmaktadır.  2015 kol dövme modelleri arasında popüler olan bir diğer seçenek ise insan ya da bayan resimleridir.

2015 kol dövme modelleri oldukça cool bir görünüm sağlarken aynı zamanda çok havalı görünmenizi sağlamaktadır. Renkli olan dövmeler 2015 kol dövme modelleri arasında en popüler olanlarıdır. Sizin için hazırlamış olduğumuz foto galeride yeni ve güzel 2015 kol dövme modellerini bulabilirsiniz. Umarız Beğenirsiniz..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git