2016 Kot Gömlek Modelleri

2016 Kot Gömlek Modelleri
15 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Modası hiç geçmeyen ve sokak modasının belki de en iyi trendlerinden biri olan kot gömlekler, kadın-erkek, genç-yaşlı herkesin tercihi oluyor. Kot pantolon, etek, şort gibi kombinlerle ya da straplez elbiselerin üzerine kombinlenerek hem tarz hem de stil sahibi görünmenize yardımcı olan kot gömlek modelleri, 2016 yılında da mağazalardaki yerini alıyor. Sadece yazın değil, kışın da giyebileceğiniz parçaların başında gelen kot gömlekler, günlük şıklığın en iyi temsilcilerinden.

Bu yıl göz kamaştıracak birbirinden güzel kot gömlek modelleri, tarzını casual ama bir o kadar da rahat ve şık parçalar ile tamamlamak isteyen hanımların tercihi oluyor. Beyaz bir pantolon ile kombinlenen açık mavi kot gömlek, baskılı çanta ve renkli gözlük ile tasarlanmış bir kombin, 2016 İstanbul sokak modasına da uyum sağlamanızı sağlayacak.

2016 kış sezonundan sonra gelecek ilkbahar-yaz sezonu için hazırlıklarınızı şimdiden başlatın. 2016 yaz modası içindeki yerini alan kot gömlek modelleri, bu yaz sezonunda yeşil ve mavinin birçok farklı tonu ile karşımıza gelecek. Kot gömleklerde fiyatlar markasına göre değişiklik gösterse de, kaliteli görünen parçaları tercih etmek önemli.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git