2015 Kot Gömlek Modelleri

2015 Kot Gömlek Modelleri
13 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Modası hiç geçmeyen ve sokak modasının belki de en iyi trendlerinden biri olan kot gömlekler, kadın-erkek, genç-yaşlı herkesin tercihi oluyor. Kot pantolon, etek, şort gibi kombinlerle ya da straplez elbiselerin üzerine kombinlenerek hem tarz hem de stil sahibi görünmenize yardımcı olan kot gömlek modelleri, 2015 yılında da mağazalardaki yerini alıyor. Sadece yazın değil, kışın da giyebileceğiniz parçaların başında gelen kot gömlekler, günlük şıklığın en iyi temsilcilerinden.

Bu yıl göz kamaştıracak birbirinden güzel kot gömlek modelleri, tarzını casual ama bir o kadar da rahat ve şık parçalar ile tamamlamak isteyen hanımların tercihi oluyor. Beyaz bir pantolon ile kombinlenen açık mavi kot gömlek, baskılı çanta ve renkli gözlük ile tasarlanmış bir kombin, 2015 İstanbul sokak modasına da uyum sağlamanızı sağlayacak.

2015 kış sezonundan sonra gelecek ilkbahar-yaz sezonu için hazırlıklarınızı şimdiden başlatın. 2015 yaz modası içindeki yerini alan kot gömlek modelleri, bu yaz sezonunda yeşil ve mavinin birçok farklı tonu ile karşımıza gelecek. Kot gömleklerde fiyatlar markasına göre değişiklik gösterse de, kaliteli görünen parçaları tercih etmek önemli.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git