2015 LooKbook Kış Modası

2015 LooKbook Kış Modası
10 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Kış Modası yeni tasarımcılar ve daha hoş renklerle beraber modern şıklığa adım atmanızı sağlıyor. Lookbook Modasında kış desenleri oldukça iyi durumda. markanın en önemli faktörü Etek modelleri. Ancak Etekler diz üzerinde olan modeller. Ayrıca, tek parça kıyafetler şeklinde olan trendler. Renklerine zaten bayılacaksınız.

Dekolte sevenler için Lookbook size bu kış yetecek. Trend olan ve tasarımları tek parça şık kıyafetler üzerine kuran markanın modellerini kombin yapmak için kullanın. Özel günlerde şık olmak ve herkesten bir adım daha önce olmak için SEXİ kıyafetler eşliğinde bunu başarmış olacaksınız.

Bu modelleri giyerken ayakkabı modellerini de kullanacaksınız. Topuklu ve çizme modeller aklınızı başınızdan almaya yetecek. Topuklu ayakkabılarda siyah tonlar Elbiselerin altına çok daha farklı bir tarz katmakta. Topuklu ayakkabıların üzerinde desenlerde hakim durumda. Yani en ayakkabıların kenarında oluşan süslemeler bayanların kombin yapmalarını sağlıyor. Davetlerde, sevgililerle buluşmalarda, iş toplantılarında ve diğer özel yerlerde kullanmak için elbiseler tam anlamıyla sizlere göre. Lookbook modasında kıyafetler dekolteli olarak sizlere sunuluyor.

rachel-zoe-look-book-1

rachel-zoe-look-book-2

rachel-zoe-look-book-3

rachel-zoe-look-book-5

rachel-zoe-look-book-5

rachel-zoe-look-book-6

rachel-zoe-look-book-7

j-crew-yaz-2015-gelinlik-lookbook-10

rachel-zoe-look-book-14

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git