2015 Mango Rüzgarı

2015 Mango Rüzgarı
9 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Mango bayanların giymekten zevk aldıkları, kombin yaparken zorlanmadıkları ve fiziksel anlamda etkin gösteren modelleri tasarlamaya devam ediyor. Kış sezonunda moda adına başarılı kombinler çıkmaya devam ediyor. Sıradan veya özel günleriniz için bir birinden ilginç tasarımlar vitrinlerde sizleri bekliyor.

2015 Mango Modellerinde bu sezon “Salaş Modeller” ağır olarak göze çarpıyor. Salaş ve çok rahat duran tasarımlardan bahsediyoruz. Öncelikle Bol pantolonlar gözde. Kombin olarak ise uzun ve alt tarafları desenli olarak sallanan Kıyafetlerde harika duruyor. Renk olarak ise sade ama asil duran renk tonları bayanların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Kot Pantolonlarda ise darlık ön planda. Kumaşlarda bolluk kotlarda ise fiziği direk ön plana çıkarmak için dar paçalar ve kalça kısmının dar olduğu modeller düşünülerek tasarlanmış. Kürk modelleri de Mango etkisi altına girmiş durumda. Mango bu sezon tamamen değişmiş durumda.

Özel günleriniz için Dar Pantolon ve Kürk modellerini seçerek, bulunduğunuz yerlerde daha şık olabilirsiniz. Sıradan zamanlarda ise kendinizi rahat hissedeceğiniz Bol Pantolon ve Salaş duran kazaklar ideal olur.

sokak-modasi-ispanyol-jean-9

sokak-modasi-ispanyol-jean-8

sokak-modasi-ispanyol-jean-7

sokak-modasi-ispanyol-jean-6

sokak-modasi-ispanyol-jean-5

sokak-modasi-ispanyol-jean-4

sokak-modasi-ispanyol-jean-3

sokak-modasi-ispanyol-jean-2

sokak-modasi-ispanyol-jean-1

sokak-modasi-ispanyol-jean

Etiketler:

2015 Mango Rüzgarı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. plastik diyor ki:

    çok güzel paylaşım teşekkürler güzel modeller

  2. Editör diyor ki:

    ilgi çekici modeller… beğendiğinize sevindik;)


Sayfa başına git