2016 Mayokini Modelleri

2016 Mayokini Modelleri
7 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


GELECEK YAZ MAYOKİNİLERİNİZ İLE GÖZ DOLDURUN

Yaz ayları geldiğinde bayanlar olarak aklımıza gelen şeylerin başında deniz, kum ve güneş geliyor tabi ki. Koca bir kış, yaz aylarının sıcaklığını arar dururuz, tatil için nereye gideceğimize dair planlar yapar, şimdiden yer ayırtmaya başlarız. Yaz aylarımızın en önem verilen ve özenle seçilen parçaları ise elbette bikiniler oluyor.

Mayo olarak tercih edilen deniz kıyafetleri, bir dönem bikini tasarımları ile göz kamaştırıyordu. Ancak artık mayo da bikini de tercih edilenler arasında yer almıyor. Şimdi ve özellikle 2016 yılının yaz aylarında en çok tercih edilecek olan deniz kıyafeti bu iki parçanın birleşimi aslında, yani mayokini.

Mayokiniler deniz ve havuzlarda göz doldurur iken, hangi renk ve desende alacağınız, ayrıca kimden alacağınız da çok önemli. Çünkü mayokiniler çoğu zaman özel tasarım olarak yapılır ve oldukça kalitelidirler de. Herhangi bir yerden almış olmanız, hem kaliteyi aşağı çekecek, hem de kullanılabilirlik süresini düşürecektir. Renk olarak bordo, mor, sarı ve turuncu gibi cıvıl cıvıl yaz renklerini hatırlatan renkler tercih ediliyor.

Ancak 2016 in renk modası nasıl olacak bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ama şunu söyleyebiliriz ki, 2016 yılının yaz aylarında, plajlarda bayanların damgasını vuracağı en gözde ve tercih edilen deniz kıyafeti; mayokiniler olacak. Şimdiden renk ve desen tercihlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git