2016 Mezuniyet Elbiseleri

2016 Mezuniyet Elbiseleri
3 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Lise ya da üniversiteden mezun olurken biz kadınlar için diploma kadar önemli bir diğer tören de mezuniyet gecesidir. Arkadaşlarınızla birlikte mezuniyetinizi kutladığınız mezuniyet balonuzda, herkesten daha şık, herkesten daha güzel görünmek istiyorsanız, o zaman sezonun en yeni trendlerini de yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

2016 Mezuniyet elbiseleri genellikle maksi boy modellerden oluşuyor. Nar çiçeği, turkuaz, yeşil ve mavi tonları başta olmak üzere, birçok farklı renkte tasarımı ile abiye koleksiyonlarındaki yerini alan 2016 mezuniyet elbiseleri, genç yaştaki bayanların yaşına uygun, hem zarif hem de trend ve modern kesimde elbiseler tasarlıyor.

Bu yaz sezonun en güzel elbiselerini üzerinizde taşıyacağınız mezuniyet gecenizde, mezuniyet elbisenizi şık aksesuarlar ve çanta, ayakkabı detayları ile tamamlamayı da unutmayın. Modellerde genellikle yırtmaçlı elbiselerin ve sırt dekolteli modellerin öne çıktığı 2016 yazında, mezuniyet elbiselerinde de yine sırt dekolteleri ile karşılaşıyoruz. Mini modellerde ise straplez elbiselerin boyu bu yaz biraz uzuyor. Midi boy mezuniyet elbisesi, bu yaz tercih edebileceğiniz modeller arasında.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git