2015 Michael Kors Kış Modası

2015 Michael Kors Kış Modası
14 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Michael Kors Modasında ne isterseniz var. renkler, desenler, bir biriyle uyumlu olan kombin trendleri, süslemeli eteklere kadar birçok seçenek sizleri bekliyor. renklerin uyumuna biraz aykırı kaçan, tarzı kendini tamamen belli eden ve renklerdeki ahenk sayesinde bayanların adeta moda tutkusu olan trendlere hazır olun. en gözde modellerin yanında, her türlü ortamda rahat bir kombin yapmak sizi sevindirecek.

SEXİ olmak, göze hoş gözükmek, şirin ve tatlı bir görünümde olmak markanın tasarımlarıyla gerçekleşiyor. Ancak modelleri renk ve kıyafet olarak uyumlu bir derecede kullanmak gerekiyor. Örneğin Kırmızı Eşofman tarzında olan Bol paça bir pantolon ve üzerinde şıklığın temsilcisi olan şık bir bluz sizleri saracak.

2015 Michael Kors Trendleri tamamen farklı ve bayanların artık daha yeni modeller istiyoruz söylemlerine direkt cevap veren bir moda olmak özelliğine sahip. Ayakkabı modelleri de tamamen aykırı. Alışık olunan modellerin tamamen dışına çıkan tarzlar var. Sandalet tarzında olan topuklu ayakkabı modelleri pantolonların altında hoş duracak. Aykırı ve kış modasının tamamen dışında kıyafetler giymek isteyenler markanın modellerine kesinlikle göz atsınlar.

michael-kors-lookbook-20

michael-kors-lookbook-15

see-by-chloe-kis-2015-lookbook-12

see-by-chloe-kis-2015-lookbook-7

see-by-chloe-kis-2015-lookbook-4

see-by-chloe-kis-2015-lookbook-3

see-by-chloe-kis-2015-lookbook-2

see-by-chloe-kis-2015-lookbook-1

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git