2015 Modalife Köşe Takımları Modelleri

2015 Modalife Köşe Takımları Modelleri
22 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Evin tasarımında koltuk takımının önemi büyüktür. Birçok modelde renkte ve tarzda modelleri bulunan koltuk takımlarının son zamanlarda en çok tercih edilen modelleri L koltuklar yani köşe takımlarıdır.  Yaratıcı tasarımıyla ve oldukça kullanışlı olması nedeniyle çok fazla görmeye başladık. Genellikle küçük odalara fazlaca uyum sağlayan bu modeller son zamanların trendleri haline gelmiştir. Görüntüsünün oldukça şık ve havalı olması tercih sebeplerinden biridir.

Modalife markasının harika kumaş ve tasarımlarıyla birleştirdiği köşe takımı modelleri birçok şekilde karşımıza çıkmaktadır. Modalife’ın renkli tasarımıyla ve yaratıcı desenleriyle kombilenmiş oldukça göz alıcı modelleri bulunmaktadır. Sıradanlıktan ayrılıp yeni ve kendine has tasarımları Modalife’ın farkını ortaya koymuştur. Modalife köşe takımları modelleri genellikle sade olan renklerini desenli ve hoş dekoratif yastıklarla kombinlemiş son modaya uygun köşe takımları oluşturmuştur.

Modalife köşe takımı modelleri oldukça uygun fiyatlarda olması daha çekici kılmaktadır. 999 TL’den başlayan fiyatlardan 3.690 TL’ye kadar çıkmaktadır ve mağazalarında sizleri beklemektedir. Sizler için hazırladığıımız Modalife köşe takımı modelleri arasından beğenebilir ve tercih yapabilirsiniz. Umarız beğenirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git