2015 Örgü Bebek Şapkası Modelleri

2015 Örgü Bebek Şapkası Modelleri
21 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bebek eşyaları ve kıyafetleri daha bebek dünyaya gelmeden hatta evlenmeden çeyizlerde hazırlanır. Bebekler için çeyizlerde yer alan örgü modelleri çeşitleri oldukça fazladır. Bebekler için kendi ellerimizle yaptığımız ya da aldığımız eşyaları onların üzerinde gördüğümüzde yaşanılan keyif mükemmeldir. El emeği uğraşlardan olan örgülerle birçok şey yapılabilir. Örgü bir zevktir ve bazı insanlar örgü örmenin zevkine varmıştır ve her ilmeği severek yapar. Özellikle bebek için örülen modeller büyük istekle yapılır.

Elbiseden atkı şapkaya kadar bebeklerin tüm eşyalrı örgü ile yapılabilir. Örgülerin en sevimlileri şüphesiz örgü şapka modelleridir. Tamamen hayal gücüne dayalı süslerle ve yaratıcılıkla harikalar yaratan bayanlar bebek şapkalarını oldukça özenerek yaparlar. Her geçen gün yeni ve güzel modeller ile bebekler daha sevimli olmaktadır. Örgü şapka modelleri kız ve erkek bebeklere göre değişiklikler gösterebilir. Kız bebek örgü şapkaları genellikle pembe ve çiçekli motiflerden oluşurken erkek bebek şapkaları koyu renklerde ve hayvan figürlerinden oluşmaktadır.

Son zamanlarda en çok tercih edilen örgü bebek şapkaları kulaklı olanlardır. Oldukça hoş  duran bu modeller ile bebekler daha sevimli görünmektedir. Sizin için hazırladığımız örgü bebek şapkalarından kendinize örnek çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git