2015 Örgü Modası

2015 Örgü Modası
12 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Bayanlar, kıyafetlerine oldukça fazla önem vermektedir. Kış aylarında biraz ihmal edilse de güzel giyinmek her zaman önemlidir. Dışarı çıkmadan son kez aynaya bakmak, saatlerce ne giyileceğine karar verememek bayanları en büyük sorunudur. Yazlar kadar kış aylarında da giyebileceğimiz modeller bir hayli fazladır. Kışın en çok tercih edilenler örgü kıyafetlerdir. Her yıl çok fazla kullanılan ve tercih edilen örgü modelleri bütün kıyafetlerimizde olmaktadır. Kazaklar, hırkalar, yelekler, atkılar, şapkalar.. Daha bir ç0k yerde hayatımızda örgü vardır. Peki 2015 Örgü Modası nasıldır? Nasıl örgü kıyafetler tercih edilmelidir?

2015 Örgü Modası çoğunlukla elbiselerden oluşmaktadır. İnce dantel elbiseler yazları kumsalda bikini üzerine oldukça kullanışlıdır. Salaş ve kalın kazaklar kış aylarında tayt üzerine oldukça tercih edilen kombinler arasındadır. Kışlık yada yazlık örgü modelleri örülecek eşyanın ip kalınlığına göre ayarlanabilir. En çok tercih edilen 2015 Örgü Modelleri rahat ve bol kazaklardır. Bunun yanı sıra, büyük ve kalın atkılar ya da boyunluklar fazlaca tercih edilmektedir.

Bebek kıyafetlerinde elbiseler, yelekler ve patiklerin çok fazla yeni modelleri çıkmıştır. Her desende ve her renkte örgü kıyafetler her yıl gibi 2015 modası için vazgeçilmezlerden biridir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git