2015 Orta Sehpa Modelleri

2015 Orta Sehpa Modelleri
30 Mart 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Salonumuzda her ayrıntıyı düşünürüz. Mobilyalar, perdeler, halılar, tv üniteleri… Birçok ayrıntının önemi var. Odamızın olmazsa olmazlarından biri de orta sehpalardır. Orta sehpa yoksa odada büyük bir eksiklik hissedilir. Orta sehpa seçimi de ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken konulardandır.

Orta sehpa seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Nasıl bir model seçmeliyiz ve rengi ne olmalı? Orta sehpa seçerken bu sorulara cevap bulmamız gerekiyor. İlkönce yapmanız gereken nasıl bir odaya sahip olduğunuzu gözlemlemeniz. Eğer klasik bir odaya sahipseniz seçeceğiniz sehpa da ona uygun olmalı. Eğer salonunuz spor ve rengârenktir odaysa seçeceğiniz sehpa modern tasarıma sahip olmalı.

Orta sehpa modellerinde en çok kullanılan modellerden biri kare düz renk olan orta sehpalardır. Ahşap renginde olanlar çok satılanlar arasındadır. Üstü deri kaplamalı orta sehpa modelleri de çok sık kullanılır. Siyah ve beyaz modelleri tercih edilir. Sadelikten hoşlanan biriyseniz bu tarz orta sahpelerden alabilirsiniz.

Orta sehpaların sadece görsel olarak şık olmasının yanında işlevsel olması da çok önemli. Sehpalar aynı zamanda adı üzerinde sehpa olarak da kullanılmalıdır. Bunu düşünen firmalar açılan, uzayan sehpalar üretmişlerdir. Sade görünen orta sehpalar gizli çekmeceleriyle ortalıkta kalan kumandaları, gazeteleri gizlemekte işimize yarar. Aynı zamanda açılan gizli bölmeleri vardır ve bize büyük masa rahatlığını verir. Asimetrik sehpa modellerini de unutmamak gerekir. Birçok farklı tasarım bize sunuluyor. Modern tarzda orta sehpaları gözden geçirin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git