2015 Phillip Lim Kış Trendleri

2015 Phillip Lim Kış Trendleri
12 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


2015 Kış Modasında bayanların etkilendiği ve giymekten çok hoşlandıkları tasarımlar kendini belli ediyor. Phillip Lim bu kış sezonunda tasarımları sayesinde bayanların içini ısıtıyor. Tasarımları, renkleri, trend olan kıyafetleriyle beraber bu sezon bayanların gözdesi olmakta. özel günler ve diğer sıradan zamanlar dahil olmak üzere, birçok alanda tasarımlar kendini ispatlamış durumda.

2015 Phillip Lim Modasında desenler, renkler, açık kıyafetler ve dekolteli modeller bayanlar tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Ayrıca tasarımlarda kış renkleri de hemen kendini belli etmekte. Açık renkler ve kombin olarak kullanılacak olan tasarımlarda kendinizi daha güzel hissetmenize yardımcı olacak.

Klasik giymekten hoşlananlardan, dekolteli bir şekilde kombin yapmak için uğraşanlara kadar birçok alanda siz daha tarz olacaksınız. Etek modellerinde kısalık kendini belli ediyor. Eteğin üzerinde Bluz yada rengi güzel olan ince bir Kazak tercihi süper olacak. Bulunduğunuz alanlarda renginizi yansıtmak, özellikle kendi tarzınızı karşı tarafa geçirmek için markanın modellerine kulak verin. Kış aylarında uzun Montlarla beraber kombin yapmakta sizin için kolay ve daha rahat olacak.

3-1-phillip-lim-17

3-1-phillip-lim-133-1-phillip-lim-123-1-phillip-lim-63-1-phillip-lim-13-1-phillip-lim-53-1-phillip-lim-43-1-phillip-lim-3

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git