2016 Plaj Giyim Modası

2016 Plaj Giyim Modası
17 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


2016 YAZINDA PLAJLARDA IŞILDAYIN

 

Yılın en güzel zamanları, özellikle sıcağı, güneşlenmeyi ve denizi seven insanlar için yaz ayları olmuştur. Akdeniz’den Ege’ye, Marmara denizine uzanan tatil beldeleri, yaz aylarında dolup taşar. Bilhassa bayanlar için çok önemlidir yaz tatilleri ve bu tatillerin nerede geçeceği. Detayı seven hanımlar bu yazda da trende uyum sağlayarak plajlarda ilgi çekecek ve göz dolduracaklar.

2016 yılının yaz aylarında, hem bikini, mayo ve mayokinilerde, hem de palero, terlik ve çantalarda moda olacak desen ve renkler değişiklik gösterecek. Plajlarda ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, bu giymiş olduğunuz kıyafetlerin modaya uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, işte size 2016 yaz modası için plajda giyim modasına tavsiyeler.

2016 yaz döneminde plajlarda ağırlıklı olarak kullanılacak renkler, sarı, turuncu ve kahverengi olacak. Özellikle sarı ve kahverengi tonları, bronzlaşan tenlerinizin üzerinde muhteşem duracak. Melez görünümünüze ayrı bir hava katacak olan bu renkler, özellikle pareolarda kendini gösterecek. Çanta ve ayakkabı uyumunda çiçekli detaylar dikkatimizi çekecekler.

Hem yazı hem de canlılığı yansıtacak olan bu detaylar, plajlarda şık bir duruş yakalamanıza yardımcı olacak. Saçlarınız konusunda da değişiklik istiyorsanız, 2016 plajlarında en çok tercih edilen renkler balköpüğü, kahverengi saçın uçlarında sarı balyajlar hâkim olacak. Yanık tene mükemmel uyum sağlayacak bu saç modeli de, plaj kıyafetleriniz ile uyum içerisinde olacaklar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git