2015 Renkli Gelinlik Modelleri

2015 Renkli Gelinlik Modelleri
19 Nisan 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Gelinlik deyince hepimizin aklına beyaz renk geliyor evet, ama artık sıradanlıktan uzağa gitmek gerekiyor. Renkli modeller yavaş yavaş bizi cezbediyor, özellikle pembe tonları revançta… Kına ve nişanda görmeye alışık olduğumuz renkli abiyeler gelinliklere de yansıyor. İster uzun modellerde , ister kısa modellerde kullanabilirsiniz.Ten renginize uygun size yakışan bir rengi hatta uğurlu renginizi bile hayatınızda bir kez yaşayacağınız o özel günde de kullanabilirsiniz.

Farklı olmakta gözünüz varsa gökkuşağı renkli modellerde mevcut. İsterseniz de kırık beyaz veya krem rengi üstüne desenler tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Renkli modellerde seçenek ve modellerin çok olduğu gelinliklerde  kabarık olmayan renkli tüller de kullanabilirsiniz.

2015’in trend renkleri arasında turuncu, mavi, sarı, krem, camel, avcı yeşili , pembe olduğunu söylememiz size yardımcı olabilir. ‘Kendime yakıştıramam, beyaz olmalı bence’ derseniz ‘Değişmeyen tek şey değişimdir’ sözünü hatırlatırız. Bu sizin en özel en güzel gününüz keyfini çıkarın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git