2015 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

2015 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri
6 Şubat 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bu sene evlenecek hanımlar oldukça şanslı doğrusu. Çünkü 2015 gelinlik modelleri arasında uygulanan en güzel dekolteler sırt dekolteleri. Eğer sizin de sırtınız dekolte kullanmak için uygunsa sırt dekolteli gelinlik modellerini hiç kaçırmayın derim. Ne de olsa ömrünüzde sadece bir kez kullanabileceğiniz bir kıyafet ve bence bir kadın güzel bulduğu tüm kıvrımlarını rahatlıkla sergileyebilecek kadar cesur olmalı. Damadın aklını başından alacak kadar güzel olmayı hangi gelin istemez ki?

Sırt dekolteli gelinlikler ile düğünde sizi görür görmez şok olacakları gibi, arkanızı döndüğünüz zaman hayran bakışları ikiye katlayacaksınız. 2015 sırt dekolteli gelinlik modelleri arasında o kadar güzel ve çeşitli sırt dekolteleri mevcut ki siz bile karar vermekte çok zorlanacaksınız.
Sırtınızda kelebeklerin dans ettiğini hissetmek kadar güzel olan Fransız dantelleri, transparan tüllerle birleşerek görsel bir şölen sunuyor sırt dekoltenize. Tüm davetlilerin gözü üzerinizde olacak bu şölen ile. Bunun yanı sıra sadece gelinliğin sırt açıklığını kullanarak seksi olmak isteyen hanımlar için her boyda sırt dekoltesi düşünülmüş durumda. Bel hizanıza kadar inen dekoltelerin de boyutları aşılarak yeni tarzlar yaratılan tasarımlardan dilediğiniz sırtı açık gelinlik modellerini beğenebilirsiniz.

Daha Fazla Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli İçin Videoyu İzleyin

 

(Resimleri büyültmek için üzerine tıklayın.)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git