2015 Sokak Modasında İspanyol Paça Modeller

2015 Sokak Modasında İspanyol Paça Modeller
10 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Sokak Modasında 2015 modası tüm hızıyla devam ediyor. daha yeni trendler ve tasarım olarak bayanların kombin yapmalarını sağlayan tasarımlar kendini göstermekte. İspanyol Paçalar bu sezonun en gözdem modelleri. Kombin ve trend olarak gün içerisinde yada özel günlerde çok rahat bir biçimde kullanacağınız modeller.

2015 İspanyol Paça Modellerini giyerken tabi ki de bazı detaylara dikkat ederek giymek gerekmektedir. Sıradan bir zamanda, İspanyol çapanın üzerine ince bir Bluz yada kazak bulun. Kazak modeli kesinlikle tek renk olsun. renkler ise Pantolonu solgun yapmayacak türden olmalı.

Özel günlerde daha çok dikkat edilmeli. Çünkü Pantolonları Mont veya duruma göre ince ceketlerle tamamlamak gerekiyor. bunun içinde makyajınıza ve Kıyafet renklerinize dikkat etmek gerekiyor. Pançolarla kombin yapılabilir. Uzun gömlek yada desenleri alta doğru sallanan modellerle de trend olarak tercih edilebilir. Çok özel günler için Ayakkabı tercihleri de burada önem taşıyor. ayakkabıları son derece uyumlu olması lazım. Topuklu sevenler bol çapa olan pantolonların uzunluğuna göre yapmaları lazım.

sokak-modasi-ispanyol-jean-1

sokak-modasi-ispanyol-jean-2 (1)

sokak-modasi-ispanyol-jean-2

sokak-modasi-ispanyol-jean-3 (1)

sokak-modasi-ispanyol-jean-4 (1)

sokak-modasi-ispanyol-jean-5 (1)

sokak-modasi-ispanyol-jean-6 (1)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git